Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Για τον διαχωρισμό των ομάδων στο μάθημα “Εργαστήριο Πληροφορικής για Φυσικούς”

Από την Δευτέρα 14/10/19οι φοιτητές θα διαχωριστούν σε ομάδες Α και Β και θα παρακολουθούν εκ περιτροπής σε δεκαπενθήμερη βάση τα τμήματα τους σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα. Το τμήμα της Παρασκευής θα διεξαχθεί από άλλον διδάσκοντα (καθ. Λ. Μαγκαφά) και συνεπώς οι ημερομηνίες διεξαγωγής των μαθημάτων θα καθορισθούν από τον ίδιο.

  Δευτέρα 10-14 Δευτέρα 14-18 Τετάρτη 10-14 Παρασκευή 10-14
1ομάθημα ομάδα Α 14/10 14/10 16/10 Πρώτη συνάντηση στις 18/10
1ομάθημα ομάδα Β 21/10 21/10 23/10
2ομάθημα ομάδα Α 04/11 04/11 30/10
2ομάθημα ομάδα Β 11/11 11/11 06/11
3ομάθημα ομάδα Α 18/11 18/11 13/11
3ομάθημα ομάδα Β 25/11 25/11 20/11
4ομάθημα ομάδα Α 02/12 02/12 27/11
4ομάθημα ομάδα Β 09/12 09/12 11/12
5ομάθημα ομάδα Α 16/12 16/12 18/12
5ομάθημα ομάδα Β Εντός Ιαν. 2020 Εντός Ιαν. 2020 Εντός Ιαν. 2020

Η κατανομή σε ομάδες Α και Β γίνεται σύμφωνα με τους παρακάτω πίνακες:

Τμήμα Δευτέρας 10:00-14:00, ομάδα Α

Α/Α Όνομα Επίθετο
1 Μαρία Μωραίτου
2 Δημήτρης Κιλιντάρης
3 Παρασκευή Ιαλαμουίδου
4 Σοφία Αμουτζά
5 Θεανώ Δαμαλή
6 Νίκη Ειρήνη Δημητρακόπουλου
7 Μαρία Χριστίνα Κιρμανίδου
8 Γιώργος Γλύκου
9 Χρήστος Μαννάκης
10 Αχιλλέας Κωνσταντινίδης
11 Λαμπρινή  Βλάχου
12 Νεκτάριος Κομνηνός
13 Παναγιώτης Τράμπαρης
14 Παρασκευάς Τσενεκλίδης
15 Άγγελος Μπουτκάρης
16 Κυπριανός Κονταξάκης
17 Στράτος Αϊδίρης
18 Ανθή Παπαδούλη
19 Λάμπρος Γιοβάνης
20 Κατερίνα Τζατζιμάκη

Τμήμα Δευτέρας 14:00-18:00, ομάδα Α

Α/Α Όνομα Επίθετο
1 Μαρία Λουκή
2 Μαριάνα Σαμπανλλάρι
3 Βασιλική  Δημητριάδου
4 Ιωάννης Θεοδώρου
5 Κωνσταντίνα Σαίντ
6 Αργυρώ  Τσερκέζη
7 Καλλιόπη Γιαγκόζογλου
8 Λυδία Βίντσι
9 Παναγιώτης Πασχάλης
10 Γιονίντα Μερκούρι
11 Κωστάντσα Κοβάτση
12 Αλεξάνδρα Κουτσικούνη
13 Μαρία Λύρατζη
14 Ελισάβετ Μαρία Καλογεροπούλου
15 Ασημένια Βουλγάρογλου
16 Μαρία Οικονόμου
17 Θεόδωρος Παπαδόπουλος
18 Παρασκευή Κισσούδη
19 Δημήτρης ΓαΊτανίδης

Τμήμα Τετάρτης 10:00-14:00, ομάδα Α

Α/Α Όνομα Επίθετο
1 Νικόλαος Γράσος
2 Σταύρος Τσεγνεσίδης
3 Δαμιανός Τσοχαταρίδης
4 Αθανάσιος Κυριαζόπουλος
5 Φίλιππος – Κωνσταντίνος Μιτσόικοφ
6 Κωνσταντίνα Γυφτονικολού
7 Λεωνίδας  Σταματιάδης
8 Δημήτρης Αρπατζής
9 Ευανθία Πατλέκα
10 Ιωάννα  Ταπαρέσκου
11 Ελευθερία  Μυρωνίδου
12 Αναστάσιος Ιωάννης Κουτσιώρας
13 Μαρία Καλπάκη
14 Ειρήνη Αθανασία Τσιάρτα
15 Ειρήνη Χρυσοβαλάντου Παπαδημητρίου
16 Βασιλική Τσιουπλή
17 Χριστίνα Τσιτσινάρη
18 Σάρα Αλσουέις
19 Αννα Κοτσιλίτη
20 Ζωή Δήμου

Τμήμα Τετάρτης 10:00-14:00, ομάδα Β

Α/Α Όνομα Επίθετο
1 Αντώνης Σαμπάνης
2 Ελένη  Μπιζιώτα
3 Αναστασία Δημητριάδου
4 Ευθυμία Ρουμελιώτη
5 Γεώργιος Μίχος
6 Γιάννα Βουρβουτσιώτη
7 Αναστασία Δαραή
8 Ραφαηλία Παπαγιάννη
9 Κωνσταντίνος Ρούντος
10 Βεσέλ Ράμα
11 Δημήτρης Σιώμος
12 Αλντι Τούσα
13 Σουλτάνα Χριστίνα Τσιακίρη

Τμήμα Παρασκευής 10:00-14:00, ομάδα Α

Α/Α Όνομα Επίθετο
1 Αθανάσιος Παπαβασιλείου
2 Δημοσθένης Καμήλαλης
3 Αναστάσης Μάριος Πουλικίδης
4 Φατιάν Ντερστίλα
5 Αλεξάνδρος Κολιός
6 Χριστίνα  Κουρτίδου
7 Αγγελική Στογιαννίδου
8 Βασιλική Παναγιωτίδου
9 Καλλίμαχος Πεγιάζογλου
10 Νίκος Καλογιάννης
11 Ερίσα Μάρα
12 Ιωάννα Δομπουλάκη
13 Κατερίνα  Κιαρτζή
14 Σοφία Φίλη
15 Ειρήνη  Μπουτκάρη
16 Όλγα Ξυπολιτάκη
17 Δάφνη Παπαγιάννη
18 Δήμητρα Κεχαγιά
19 Στυλιανός Παπαδόπουλος
20 Σινέμ Χότζα Χασάν Αμέτ
21 Ελένη Ιωακειμίδου
22 Δέσποινα Παθιάκη
23 Ασπάσία Χρυσαυγή Γερμανού

Όσοι φοιτητές δεν έχουν ήδη εγγραφεί στο εργαστήριο μπορούν έως και την Τετάρτη 16/10/19 να επικοινωνήσουν με τον διδάσκων. Μπορούν να εγγραφούν μόνο στα τμήματα Δευτέρας 10:00-14:00 και Τετάρτης 10:00-14:00, και μόνο στις ομάδες Β.

Ο διδάσκων,

Μαραγκάκης Μιχάλης

Leave a Reply

Your email address will not be published.
*

Font Resize
Contrast